Kontakt

MAŁOPOLSKIE CENTRUM STRZELECTWA

tworzą pasjonaci broni palnej wywodzący się z byłych funkcjonariuszy służb specjalnych, operatorów wojskowych jednostek specjalnych i policyjnych jednostek antyterrorystycznych oraz instruktorów i utytułowanych zawodników specjalizujących się w strzelectwie dynamicznym oraz strzelectwie dalekodystansowym.

Na co dzień w ramach prowadzenia strzelnicy LOK w Bochni robimy to co lubimy i w czym czujemy się najlepiej czyli przekazujemy swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie szkolenia strzeleckiego oraz militarnego dla jednostek podległych Ministerstwu Obrony Narodowej, Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwa Sprawiedliwości.

Nieustannie prowadzimy szkolenia dla pracowników ochrony i osób przygotowujących się do uzyskania uprawnień kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej, prowadzącego strzelanie oraz ubiegających się o patent strzelecki.

Dysponujemy olbrzymim doświadczeniem w organizacji imprez okolicznościowych, integracyjnych oraz zawodów dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, grup zorganizowanych jak również osób indywidualnych.

Dzięki dostępowi do szerokiej bazy sprzętowej w postaci szerokiego asortymentu broni palnej i urządzeń strzeleckich organizujemy wspólnie z wyżej wymienionymi podmiotami akcje oraz zawody o charakterze charytatywnym “6 strzałów mikołajkowych Franka” czy patriotycznym  „10 strzałów ku chwale ojczyzny”. Wspieramy również programy dedykowane bezpieczeństwu najmłodszych ,,Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Najszybszym źródłem informacji jest kontakt telefoniczny pod numerem: +48 883 223 176.

Jeżeli nie odbieramy prosimy o użycie poniższego formularza

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez niniejszy formularz kontaktowy. Podanie danych przeze mnie jest dobrowolne i niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Małopolskie Centrum Strzelectwa Spółka z Ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą ul.Brzeźnicka 55d 32-700 Bochnia